Een abonnement op JoVE is vereist om deze inhoud te bekijken. Log in of start vandaag met uw gratis proefperiode.

Methodenartikel

Een lymfkliertest Model van verticale Sleeve Gastrectomie

11.2K weergaven

⸱

DOI:

10.3791/56534

⸱

18 december 2017

 , 

In dit artikel

Samenvatting

Het volgende beschrijft de prestaties van verticale sleeve Gastrectomie in muizen. Dit is een soort gewichtsverlies chirurgie dat verwijdering van ongeveer 70% van de maag.

Samenvatting

Bariatrische chirurgie, zoals verticale sleeve Gastrectomie (VSG), is een operatie van het maagdarmkanaal die is uitgevoerd met het oog op gewichtsverlies. Bariatrische chirurgie is momenteel de meest effectieve langdurige behandeling voor obesitas. Naast gewichtsverlies, bariatrische chirurgie produceert extra gezondheidsvoordelen zoals kwijtschelding van type 2 diabetes, verlossing van hypertensie, en verminderde risico van de ontwikkeling van bepaalde vormen van kanker. Mechanismen voor deze voordelen buiten gewichtsverlies blijven onvolledig omschreven. Daarom diermodellen voor Bariatrische chirurgie worden ontwikkeld en gevalideerd om de mechanismen die leiden tot deze voordelen, met als doel verbetering van begrip van gastro-intestinale fysiologie en het identificeren van nieuwe therapeutische doelen vast te stellen. VSG is uitgegroeid tot de meest uitgevoerde bariatrische procedure in de kliniek in de Verenigde Staten omdat het zeer effectief op het produceren van gewichtsverlies en metabole verbetering, en is het eenvoudiger om uit te voeren dan andere bariatrische procedures. Daarom hebben we ontwikkeld en gevalideerd een lymfkliertest model van VSG. Dit model VSG lymfkliertest recapituleert veel van de effecten van VSG gezien bij de mens, met inbegrip van verbeterde verordening van glucose en de bloeddruk. De methode is gebaseerd op isolatie van de maag, Afbinding van maag vaartuigen, en het ontslag van 70% van de maag door het transecting langs de grotere kromming van de maag. We hebben dit chirurgische protocol met succes toegepast op verschillende genetisch gemodificeerde muis lijnen te definiëren van de mechanistische leverden tot de voordelen van VSG. Bovendien heeft dit lymfkliertest VSG-model is gecombineerd met andere operatietechnieken, tot mechanistische inzicht. Dus, dit is een eenvoudig en veelzijdig model voor het bestuderen van de gastro-intestinale fysiologie en de gezondheidsvoordelen van bariatrische chirurgie.

Inleiding

Aangezien de obesitas-epidemie blijft groeien wereldwijd heeft bariatric chirurgie populariteit zijn want het is de meest effectieve langdurige behandeling voor obesitas1. Verlies van het gewicht door dieet en lichaamsbeweging is helaas moeilijk te bereiken en relatief inefficiënt over de lange termijn2,3. Bariatrische chirurgie, zoals verticale sleeve Gastrectomie (VSG), wordt gedefinieerd als de manipulatie van het maag-darmkanaal met het oog op gewicht verlies1,4. Hoewel gewichtsverlies een prominente uitkomst van bariatrisch....

Toegang beperkt. Log in of start een proefperiode om deze inhoud te bekijken.

Protocol

Alle experimentele protocollen zijn door de Cornell Universiteit institutionele Animal Care en gebruik Comité goedgekeurd.

1. vooraf chirurgische voorbereiding

Opmerking: Studie muizen zijn meestal op een C57BL dieet-geïnduceerde zwaarlijvige achtergrond studies translationally relevant maken voor menselijke obesitas en insulineresistentie. Mannelijke en vrouwelijke muizen kunnen worden bestudeerd, zoals beschreven in de volgende stappen.

  1. Op een leeftijd van 2 maanden, door muizen op een 45% of 60% hoog vet dieet voor 2 maanden (Zie Tabel van materialen) te plaatsen.
    Opmerking: Mui....

Toegang beperkt. Log in of start een proefperiode om deze inhoud te bekijken.

Resultaten

De sham en VSG procedures zijn afgebeeld in Figuur 1. Figuur 1A blijkt waar de hechtdraad lijn wordt geplaatst langs de muren in de maag tijdens de sham procedure. Dit zelfde gebied is waar de maag wordt gesneden tijdens VSG chirurgie. Figuur 1B toont het buisvormige overblijfsel van maag links na opvoering van VSG.

Statistieken en .......

Toegang beperkt. Log in of start een proefperiode om deze inhoud te bekijken.

Discussie

Bariatrische chirurgie is de meest effectieve langdurige behandeling voor obesitas en leidt tot andere gezondheidsvoordelen zoals hoge tarieven van type 2 diabetes en hypertensie verlossing1,9,15. Lymfkliertest modellen van bariatric chirurgie bieden een krachtig hulpmiddel waarmee u te identificeren van de mechanismen waarmee bariatric chirurgie snelle en uitgesproken verbeteringen in de obesitas comorbidities veroorzaakt. Bove.......

Toegang beperkt. Log in of start een proefperiode om deze inhoud te bekijken.

Openbaarmakingen

De auteurs verklaren geen belangenconflicten, behalve Dr. Cummings financiering van Eli Lilly ontvangen and Company.

Dankbetuigingen

Dit onderzoek werd gesteund door de NIH/NCI R21CA195002-01A1, de Voorzitter van Raad van Cornell vrouwen en de SUNY Graduate diversiteit Fellowship. Dr. Cummings laboratorium ook ontvangen financiering tijdens de projectperiode van de Cornell vergelijkende kanker biologie trainingsprogramma en Eli Lilly and Company.

....

Toegang beperkt. Log in of start een proefperiode om deze inhoud te bekijken.

Materialen

Lijst van materialen gebruikt in dit artikel
NaamBedrijfCatalogusnummerOpmerkingen
45% high fat dietResearch DietsD12451
60% high fat dietResearch DietsD12492
BoostNestle160-67538rijke chocoladesmaak
6-0 SutureEthiconZ432monofilament absorbeerbaar/taper
7-0 SutureCovidien8866127-01monofilament absorbeerbaar/taper
Cotton SwabsFisherbrand23-400-118klein
Cotton SwabsFisherbrand233-400-101groot
GauzeVarious4x4 4 lagen en 2x2 4 lagen
FoilVarious
OperatiedoekVarious
0,9% zoutoplossingVarious
LRSHospira170RX
BetadineVarious
AlcoholVarious
OogzalfParalube® Vet Ointment17033-211-38
WeefselkleefstofVetbond1469SB
Meloxicam (Metacam)Boehringer Ingelheim141-2135 mg/ml
EnrofloxacineBaytril08713254-18659922,7 mg/ml
Dunne gepunte hemostatiekFine Science Tools13021-12
Metzenbaum schaarFine Science Tools14018-18
Iris schaarFine Science Tools14058-09
Dumont pincetFine Science Tools11251-20
Gerande pincetFine Science Tools11020-12
Gavage naaldFine Science Tools18060-20
Micronaald driverFine Science Tools12075-14
Veer schaarFine Science Tools15396-00
Insulin spuitVarious
1mL spuitVarious
20mL spuitVarious
Glucometer (one touch ultra mini)Lifescan70021208
Multiplex insulin en GLP-1 kitMeso Scale DiscoveryK15171C-1
GraphPad Prism 6.00GraphPad Software
NestletsAncareNES3600

Referenties

  1. Buchwald, H., et al. Bariatric surgery: a systematic review and meta-analysis. JAMA. 292 (14), 1724-1737 (2004).
  2. Wadden, T. A., Butryn, M. L., Byrne, K. J. Efficacy of lifestyle modification for long-term weight control. Obes Res. 12, Suppl . 151s-162s (2004).
  3. Yanovski, S. Z., Yanovski, J. A.

Toegang beperkt. Log in of start een proefperiode om deze inhoud te bekijken.

Herprints en machtigingen

Meer artikelen verkennen

Bariatrische chirurgieligatie van maagvatenstomachtransectieglucosetolerantieinsulinesecretieglucagon-like peptide 1vetrijk dieetchirurgisch protocol